CZ | EN

David Gorčica pojede MS KART v OK Junior

Sezona 2022 je plná nových výzev a příležitostí. Jednou z nich je nový podvozek MS Blue Phoenix pro malého Davida Gorčicu a stejnou výzvou je tento mladý talentovaný jezdec pro naši firmu MS KART. David se pro tuto sezónu stal smluvním jezdcem MS KART s podporou továrního závodního týmu MS KART RACING TEAM!

„V pondělí 10. ledna 2022 jsme ve výrobním závodě v Prachaticích podepsali smlouvu pro letošní rok, převzali novou motokáru, týmové oblečení a další vybavení. David tak po roce opět mění závodní kategorii a přestupuje do třídy OK Junior. Bude startovat nejen v Mistrovství České republiky, ale také v zahraničí,“ prohlásil David Gorčica starší. „Už se těšíme na novou sezónu a věříme, že bude úspěšná alespoň tak, jako ta loňská. Děkujeme firmě MS KART za příležitost a podporu v dalším rozvoji malého závodníka,“ doplnil pyšný otec mladého pilota.

Milan Šimák – Legenda autosportu

Bývalý motokárový závodník a zakladatel firmy MS KART Milan Šimák převzal prestižní ocenění „Legenda autosportu 2021“. V rámci výstavní akce Prague Car Festival – ESET Cup

Ellingham získal další vítězství

Jezdci JDR třídy X30 Senior Lucas Ellingham a Jude Fernihough měli ve finále 8. závodu WMKC rezervovanou první řadu! Lucas dojel ve skvělém tempu k vítězné vlajce s pohodlným

X