CZ | EN

Dobré výsledky pro JDR v Rowrahu

V dalším kole seriálu UKC v anglickém Rowrahu skončil Liam Hartley na 4. místě v Mini Max. Liam byl po celý víkend velmi rychlý. Ve své super rozjížďce skončil na P2 a po napínavém finále s červenou vlajkou a deštěm obsadil konečné 4. místo.

Sam Baker v Junior Max projel cílem na P5, ale penalizace za přední spojler ho posunula na sedmou příčku. Sam se v 1. zatáčce dostal do tlačenice, což ho stálo spadlý spojler, ale skvělým tempem se probojoval až na 5. pozici. Vytvořil si takový náskok před těmi, kteří byli za ním, že ho penalizace na přídi stáhla jen 2 místa.

Děkujeme MS Kart a Time Engines jako obvykle.

Lee Harpham vítězí v Cadwell Parku

Britský závodní okruh Cadwell Park hostil o víkendu v pořadí již druhý závod seriálu British Superkart Racing Club. Během kvalifikace bylo na trati velmi rušno a Lee Harpham

X