CZ | EN

Max Karhan a jeho další zkušenosti v OK Junior

Po předchozím závodě DKM v Kerpenu se Max Karhan ukázal na domácí půdě, tentokrát na 1. podniku při Czech Kart Open na okruhu v Chebu. V kategorii OK Junior bylo přihlášeno 21 motokár s převážně už ostřílenými jezdci, kteří tuto třídu jedou již druhou nebo třetí sezonu. Přestupem z kategorie Easy 100 do OK J nastala nová etapa a pro Maxe je to velká výzva.

V měřeném tréninku zajel Max 7. čas a do první finálové jízdy startoval ze čtvrté řady. V závodě nakonec dojel jako šestý. V týmu vládla spokojenost a začala příprava na sobotní druhou finálovou jízdu. Tady Max bohužel předčasně ukončil závod po boji o druhé místo hned po startu – a to vyjetím mimo trať. Přispěl k tomu déšť a trať na vodě. Odpolední Superfinále bylo úspěšnější a na mokré trati dojel Max se svou mašinou jako osmý.

Celková spokojenost, nabytí nových zkušeností, cenné poznatky o nové trati ve třídě OK Junior – tak by se dala shrnout účast na dalším, vcelku náročném závodě Czech Kart Open v Chebu.

Poděkování patří především partnerům, bez jejichž podpory nelze takový závod odjet! A samozřejmě mechanikům za výbornou práci na přípravě závodní techniky a technického zázemí.

Více o Maxovi

Gretka Polmová & MS KART Mini

Velikou radost z nového závodního stroje má Gretka Polmová a její tatínek. Zbrusu novou motokáru MS KART MINI Blue Kite 2022 TM 60cc si u nás vyzvedli minulý

Lee Harpham vítězí v Cadwell Parku

Britský závodní okruh Cadwell Park hostil o víkendu v pořadí již druhý závod seriálu British Superkart Racing Club. Během kvalifikace bylo na trati velmi rušno a Lee Harpham

3 vítězství pro Harphama v Cadwellu

První kolo britského šampionátu superkartů v Cadwell Parku ja za námi a byl to prostě mega víkend! Díky některým změnám na podvozku Harvey motorsport MS KART jsme

X