CZ | EN

Tým JDR se uvedl skvěle na prvním závodě 2022 v Kimboltonu

Na první závod letošní sezony vyrazili jezdci týmu JDR do Kimboltonu a výsledky byly ohromující: P1, P2, P3 a P4 v Junior X30! Neuvěřitelný výkon od Morgana Hilla, který vynikajícím vítězstvím zahájil svou juniorskou kariéru. Následoval ho na druhém místě George Robinson, kterému se po kolizi na startu podařilo dohnat ztrátu. Joshua Jones a Hayden Bailey skončili na 3. a 4. místě – výborně kluci!

Další silný výkon podal v Senior Max pro Theo Micouris, který skončil jako druhý. Oliver Bocock byl na P1 v nabitém poli třídy Minimax až do poslední zatáčky. Bohužel kontakt se soupeřem pokazil jeho zasloužené vítězství, ale všichni jsme na jeho jízdu velmi hrdí a víme, že v této sezóně dosáhne mnoha úspěchů.

Sam Baker měl vynikající tempo a parádně rozjetý závod na pódium v ​​Junior Max, ale několik incidentů ho posunulo zpět na 9. místo. Gracie Mitchellová jela krásné finále a propracovala se až na 8. místo v cíli. Ryan Ward jel svůj první víkend v Rotaxu a skončil na impozantním 13. místě. Bella Franklin utrpěla několik incidentů, které způsobily DNF. Simon Stoneham měl v rozjížďkách silné tempo, jen těsně mu uniklo vítězství a skončil ve finále na 4. místě v Senior X30.

Max Karhan smluvním jezdcem MS KART

Max je syn Lukáše Karhana, který založil a provozuje servisní zázemí pro značku Corvette. Je to kluk vyrůstající za volantem s láskou k autům i motokárám už od jeho

David Gorčica pojede MS KART v OK Junior

Sezona 2022 je plná nových výzev a příležitostí. Jednou z nich je nový podvozek MS Blue Phoenix pro malého Davida Gorčicu a stejnou výzvou je tento mladý talentovaný

X