CZ | EN

P1 a P2 pro Lucas Racing v posledním závodě Teeside Winter Series!

Po celodenním zběsilém závodění na sluncem zalité trati v Teesside si tým Lucas Racing připsal za poslední závod Tesside Winter Series opět první a druhé místo!

Connor Lucas a Jess Alexander vyhráli obě rozjížďky, přičemž Connor získal poslední vítězství z pole position, následovaný Jessem, který odrazil dorážejícího Scotta Tatea. Jack Morris #24, Lennon French a Toby Dodson předvedli silné výkony na velmi konkurenčním roštu, což znamenalo celkem 5 MS Kartů v  top 10. Bella Franklin vyhrála obě jízdy a finále v Junior Max a Lizzie Mentier vyhrála Mini Max, obě závodnice rovněž na MS Kart. Druhé místo ve finále stačilo Jessovi, aby si zajistil prvenství v zimním šampionátu, přičemž Connor skončil celkově na druhém místě.

Těšíme se na další závod BPEC v Ellough Parku za dva týdny!

Více o Lucas Racing UK

Tadeáš Radvan – OK

Postupně si budeme představovat jednotlivé jezdce našeho závodního týmu pro sezonu 2024. Začínáme u Tadeáše Radvana, jezdce, který v našem týmu bude závodit již druhou sezónu. Tu

Měsíc do startu českého šampionátu!

Každým dnem jsme blíže zahájení domácího motokárového mistrovství. Celý závodní tým poctivě na testech najíždí cenné kilometry. Vyzkoušeli jsme si podmínky na vodě i za sucha,

Jakub Kadlčák – KZ2

S radostí vám představujeme našeho dalšího jezdce pro sezónu 2024!  Jakub Kadlčák je továrním pilotem MS KART racing teamu již 3. rokem. Je dvojnásobným mistrem České

Petr Kačírek – KZ2

Petr Kačírek je jedním z 5 jezdců, kteří v sezoně 2024 reprezentují MS KART Racing Team v kategorii KZ2. S motokárami začal v 8 letech, a to především díky svému

Dvakrát stupně vítězů v Sheningtonu

Nováček v týmu JDR Seb Gee se ve finálové jízdě posledního závodu v britském Sheningtonu dokázal probojovat přes 8 motokár a obsadil působivé 3. místo v Rotax Mini Max. Také