CZ | EN

O nás

Firma MS KART s.r.o. je český výrobce závodních motokárových podvozků. Jejím zakladatelem a jediným vlastníkem je úspěšný motokárový jezdec Milan Šimák, který výrobou motokár navázal na své dlouholeté zkušenosti v kartingu, kde aktivně působil od roku 1968.

Náš příběh

Milan Šimák patří mezi ikony motokárového sportu, motokáry se staly jeho celoživotním koníčkem i prací. Slavný český motokárista se narodil v Lažišti u Prachatic jako syn mlynáře. Psala se polovina šedesátých let minulého století, když Milan spolu se svým bratrem Josefem svařil z trubek na lešení rám a postavil první káru. Bylo mu 14 let. Tato klukovská zábava se mu stala osudnou a provází jeho i celou rodinu až do dnes.

Výroba

Vyrábíme motokárové podvozky značky MS KART. Jsme český výrobce a jediný producent svého druhu ve východní Evropě. Klademe vysoký důraz na preciznost a nejvyšší možnou kvalitu rámů a všech dalších komponent. Jen to dává možnost prosadit se na světovém trhu.

Tovární závodní tým

Tovární závodní tým MS KART vznikl v roce 1991, kdy Milan Šimák skončil s aktivním závoděním. V témže roce začal rozvíjet svůj vlastní závodní tým, protože věděl, že nejlepším testem kvality a výkonu vyrobené techniky je právě závodní okruh.