Blue Phoenix

Podvozek MS Blue Phoenix má mezinárodní homologaci CIK/FIA platnou pro všechny kategorie (homologační číslo 008-CH-02). Rám o průměru 30 mm je vyroben z vysoce kvalitních ocelových chrom-molybdenových trubek.

Nejnovější verze rámu s rozvorem kol 1050 mm má upravenou geometrii v přední části a také nový typ držáků domečků ložisek zadní osy. To umožňuje nejen variabilnější nastavení světlé výšky zadní nápravy, ale také nastavení výšky závěsů předních kol.

Blue Phoenix

Nejnovější verze rámu s rozvorem kol 1045 mm má upravenou geometrii v přední části a také nový typ držáků domečků ložisek zadní osy. To umožňuje nejen variabilnější nastavení světlé výšky zadní nápravy, ale také nastavení výšky závěsů předních kol.

Rám:

25CrMo4 Ø 30 mm

Rozvor:

1050 mm

Zadní osa:

Ø 50 mm x 1040 mm

Odklon a příklon předních kol lze velmi snadno nastavit pomocí oblíbených excentrů Sniper. Na rámu je namontován nový hydraulický brzdový systém K KART s plovoucím brzdovým kotoučem s vnitřním chlazením. Plastové kapotáže KG 507/508 CIK a nejnovější design samolepek na plasty MS KART propůjčuje podvozku MS Blue Phoenix atraktivní look.

Podvozek Blue Phoenix vyrábíme v těchto variantách:

Kategorie:

• KZ/KZ2
  • OK JUNIOR/OK
  • ROTAX JUNIOR/SENIOR/DD2
  • IAME X30 JUNIOR/SENIOR
  • VORTEX ROK JUNIOR/ROK GP
  • 4-TAKT

Základní výbava:

• hydraulické samostavitelné brzdy K KART s automatickým seřizováním vůle mezi brzdovými destičkami a brzdovým kotoučem (mezinárodní homologace CIK-FIA)
  • brzdové kotouče K KART s vnitřním chlazením
  • zadní osa třech různých tvrdostí (měkká MS38, medium MS53, tvrdá MS67)
  • ruční seřizování brzdného tlaku na přední a zadní osu
  • karoserie KG model 507/508 CIK
  • zadní plastový spojler KG model C3 CIK
  • excentry Sniper
  • nastavitelná světlá výška podvozku vpředu i vzadu
  • hliníkové disky
  • kožený volant KG M5 Ø 330 nebo Ø 345 mm s logem MS KART
  • laminátová sedačka
  • hliníková podlaha včetně samolepky MS KART

Doplňková výbava:

• přední a zadní stabilizátor umožňující variabilní nastavení tuhosti rámu
  • magnesiové disky
  • samolepky na plasty MS KART 507/508
  • hliníkový doraz nohou
  • hliníkové pedály
  • chladič
  • vodní čerpadlo (převod ozubeným řemenem)
  • sedačka JECKO
  • carbon-kevlarová podlaha
  • carbon-kevlarová sedačka nebo kombinovaná sedačka laminát/carbon-kevlar
  • sada pro posuv/prodloužení pedálů

Tip:

Díky nově vyvinuté konstrukci posuvu pedálů  je umožněno snadné a rychlé nastavení pedálů i závodníkům menšího vzrůstu.

Podvozek MS Blue Phoenix nabízíme rovněž jako kompletní motokáru se všemi typy motorů řady ROTAX 125 Max evo nebo s motorem TM 125 KZ-R1.

Detailní pohled:

Chcete se ohledně tohoto produktu na něco zeptat?

Zajímají vás bližší podrobnosti?