Blue Swift EVO

Podvozek MS Blue Swift EVO má mezinárodní homologaci CIK/FIA platnou pro všechny kategorie (homologační číslo 008-CH-88). Rám je vyroben z vysoce kvalitních ocelových chrom-molybdenových trubek o průměru 32 mm.

Nejnovější verze rámu s rozvorem kol 1050 mm má upravenou geometrii v přední části a také nový typ držáků domečků ložisek zadní osy. To umožňuje nejen variabilnější nastavení světlé výšky zadní nápravy, ale také nastavení výšky závěsů předních kol.

Blue Swift

Podvozek MS Blue Swift má mezinárodní homologaci CIK/FIA platnou pro všechny kategorie (homologační číslo 35-CH-14). Rám je vyroben z vysoce kvalitních ocelových chrom-molybdenových trubek o průměru 32 mm.

Nejnovější verze rámu s rozvorem kol 1045 mm má upravenou geometrii v přední části a také nový typ držáků domečků ložisek zadní osy. To umožňuje nejen variabilnější nastavení světlé výšky zadní nápravy, ale také nastavení výšky závěsů předních kol.

Rám:

25CrMo4 Ø 32 mm

Rozvor:

1050 mm

Zadní osa:

Ø 50 mm x 1040 mm

Odklon a příklon předních kol lze velmi snadno nastavit pomocí oblíbených excentrů Sniper. Na rámu je namontován nový hydraulický brzdový systém K KART s plovoucím brzdovým kotoučem s vnitřním chlazením. Plastové kapotáže KG 507/508 CIK a nejnovější design samolepek na plasty MS KART propůjčují podvozku MS Blue Swift EVO atraktivní look.

Podvozek Blue Swift EVO vyrábíme v těchto variantách:

Kategorie:

• KZ/KZ2
  • OK JUNIOR/OK
  • ROTAX JUNIOR/SENIOR/DD2
  • IAME X30 JUNIOR/SENIOR
  • VORTEX ROK JUNIOR/ROK GP
  • 4-TAKT

Základní výbava:

• hydraulické samostavitelné brzdy K KART s automatickým seřizováním vůle mezi brzdovými destičkami a brzdovým kotoučem (mezinárodní homologace CIK-FIA)
  • brzdové kotouče K KART s vnitřním chlazením
  • zadní osa třech různých tvrdostí (měkká MS38, medium MS53, tvrdá MS67)
  • ruční seřizování brzdného tlaku na přední a zadní osu
  • karoserie KG model 507/508 CIK
  • zadní plastový spojler KG model C3 CIK
  • excentry Sniper
  • nastavitelná světlá výška podvozku vpředu i vzadu
  • hliníkové disky
  • kožený volant KG M5 Ø 330 nebo Ø 345 mm s logem MS KART
  • laminátová sedačka
  • hliníková podlaha včetně samolepky MS KART

Doplňková výbava:

• přední a zadní stabilizátor umožňující variabilní nastavení tuhosti rámu
  • magnesiové disky
  • samolepky na plasty MS KART 507/508
  • hliníkový doraz nohou
  • hliníkové pedály
  • sada pro posuv/prodloužení pedálů
  • chladič
  • vodní čerpadlo (převod ozubeným řemenem)
  • sedačka JECKO
  • carbon-kevlarová podlaha
  • carbon-kevlarová sedačka nebo kombinovaná sedačka laminát/carbon-kevlar
  • sada pro posuv/prodloužení pedálů

Tip:

Díky nově vyvinuté konstrukci posuvu pedálů je umožněno snadné a rychlé nastavení pedálů i závodníkům menšího vzrůstu.

Podvozek MS Blue Swift EVO nabízíme rovněž jako kompletní motokáru se všemi typy motorů řady ROTAX 125 Max evo nebo s motorem TM 125 KZ-R1.

Detailní pohled:

Chcete se ohledně tohoto produktu na něco zeptat?

Zajímají vás bližší podrobnosti?